|
|
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]()
NIEUWSSELECTIE
Televisie
|
S E L E C T I E R A D I O :
Kleur bekennen. Zeezeiler Henk te Velde praat o.a. over zijn drie mislukte pogingen om het record solozeilen om de wereld te vestigen. Radio 5, 18.02-19.00u & herhaling 0.02-1.00u..
Bewogen betrekkingen. Over de 400 jaar oude relatie Nederland - Japan en wat dat voor techniek, onderwijs en bedrijfsleven betekent. Radio 5, 21.02-22.00u.
De avonden. Na het uitzicht van beeldend kunstenaar Els Scholten in Amsterdam besprekingen van de debuutroman Kaf van Susanne Glimmerveen, de cd All that You can't leave behind van U2 en de film De Omweg van Frouke Fokkema. Verder Louis Lehmann over John Lee Hooker en een gesprek met beeldend kunstenaar Gea Karhof. Radio 5, 22.02-24.00u.
Jazz op 4. Opname van het optreden van het David Sanchez Quintet tijdens het North Sea Jazz Festival. Radio 4, 23.00-24.00u.
|
NRC Webpagina's 10 NOVEMBER 2000
|
Bovenkant pagina |
|