U kijkt naar de website van NRC Handelsblad gedurende de periode 1995-2001. Bezoek ook de de huidige site.
    R A D I O   E N   T E L E V I S I E  
NIEUWS  | TEGENSPRAAK  | SUPPLEMENT  | AGENDA  | ARCHIEF  | ADVERTENTIES  | SERVICE 

  NIEUWSSELECTIE  
  KORTE BERICHTEN  
  RADIO & TELEVISIE  
  MEDIA  
S e l e c t i e


Televisie

Films op tv

Radio

S E L E C T I E   T E L E V I S I E :
2 vandaag. Aandacht voor de komst van een wettelijke regeling voor de controle op attracties in pretparken en kermissen, de machtsverhoudingen in het Kremlin en de inspanningen van de Veluwse plaats Velp om ,,het mooiste dorp van Europa'' te worden. Ned.2, 18.15-18.43u.

Quality Time. Britse documentaire in de serie Modern Times over drie succesvolle zakenvrouwen die hun werk proberen te combineren met de opvoeding van hun kinderen. BRTN2, 20.00-21.00u.

Sir! Vijfdelige serie waarin een beeld wordt gegeven van de periode 1913-1919 aan de hand van brieven van lezers aan de redactie van The Times. Tot slot aandacht voor het einde van WO I en wat daarna kwam. BBC2, 20.30-21.00u.

Panorama: de Golfoorlog (3). Britse documentaire in vier delen over de golfoorlog, met getuigenissen van betrokkenen, onder wie de generaals Powell en Schwarzkopf, de ministers Baker en Cheney, Lady Thatcher en de Egyptische president Mubarak. Begin van de landoorlog na de mislukte poging van Gorbatsjov om een compromis uit te werken. De Irakezen gaven zich massaal over en na drie dagen was Koeweit bevrijd. BRTN1, 22.20-23.20u.

Nova. In de serie over ergernissen vanavond straatvrees. Verder aandacht voor het echtpaar van een zwaar gehandicapt kind dat het Academische ziekenhuis in Leiden aanklaagt wegens het niet uitvoeren van een vruchtwaterpunctie tijdens de zwangerschap waarmee de handicap had kunnen worden aangetoond. Ned.3, 22.34-23.05u.

Musikalische Wunderkinder. Reportage over het leven van muzikale wonderkinderen. Duitsl.1, 23.00-23.45u.

Zembla: Angelo's verlof. De vijftienjarige Angelo werd tot twee jaar jeugd-tbr veroordeeld. In dit programma probeert de maker, in gesprekken met onder anderen de kinderrechter, de officier van justitie, Angelo's hulpverlener en zijn vader, te achterhalen waarom het zo ver is gekomen. Ned.3, 23.05-23.50u.

NRC Webpagina's
8 AUGUSTUS 1996


    Bovenkant pagina

NRC Webpagina's © NRC HANDELSBLAD (web@nrc.nl)